نوبت دهی آنلاین آئین نامه و عملی
خانه / اخبار رانندگی / ٣ کشته، نتیجه تصادف دو وسیله با ٢ عابرپیاده در خوزستان

٣ کشته، نتیجه تصادف دو وسیله با ٢ عابرپیاده در خوزستان

٣ کشته، نتیجه تصادف دو وسیله با ٢ عابرپیاده در خوزستان/ تصادفات چند وسیله ای در تهران و همدان

تصادف شدید ٢ وسیله و ٢عابر دراستان خوزستان منجر به کشته شدن ٣ نفر شد. به گزارش پلیس راه آزادراه خلیج فارس این تصادف بین یک دستگاه سواری پژوپارس و پراید و یک نفر عابر پیاده اتفاق افتاده است.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره این تصادف که بامداد روز شنبه اتفاق افتاده، گفت:”خستگی و خواب آلودگی راننده پژو و سپس واژگونی آن عامل ۵٠ درصد این تصادف و بی توجهی راننده پراید به جلو و برخورد آن با ٢ عابر پیاده عامل ۵٠ درصد دیگر بوده است.”
سرهنگ نادر رحمانی، در گفت و گو با سایت راهور همچنین درباره تصادف ٩ وسیله ای که بامداد شنبه در استان تهران اتفاق افتاده، توضیح داد:”این تصادف خسارتی بین یک دستگاه اتوبوس، ۴دستگاه پراید،٣ دستگاه پژو و یک دستگاه سمند در محور شمال به جنوب بزرگراه یاسینی، پل دماوند اتفاق افتاده است.” علت این تصادف، تخطی راننده اتوبوس از سرعت مطمئنه بوده است.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره تصادف ٨ وسیله ای نیز که مجددا بامداد شنبه در همدان اتفاق افتاده، گفت:”برخورد بین ٢ دستگاه کامیون ولوو، ٣ دستگاه پراید، ٢دستگاه پژو ۴٠۵، و یک دستگاه کشنده هوو در کیلومتر ٣٠ غار علیصدر اتفاق افتاده و ٢ نفر مجروح گذاشته است.”
مقصر حادثه، راننده کامیون ولوو به دلیل انحراف به چپ بوده است.

 

آموزشگاه رانندگی ابتکار مشهد

درباره ی ebtekards

همچنین ببینید

سانچی ،ایران من تسلیت

دلـم از دریـــا گرفـته ؛ که زورش بـه آتــش نرسیـد .. خدایا ایرانِ من باز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *